Вибір склопакетів
в Києві та передмісті

Заповніть форму в не робочий час,
та отримайте додаткову знижку 7%
Коротко про послугу
Металопластикові вікна прийшли на зміну звичайним дерев'яним. На заміну звичайним стеклам в рамах прийшли складні інженерні рішення в вигляді склопакетів. Вони являють собою багатошарову конструкцію, яка складається з товстих стекол і абсолютно герметичних камер між ними.

Склопакети значно перевершують своїх попередників - звичайні скла - по всім експлуатаційним параметрам. Грамотно встановлене і відрегульоване металопластикове вікно з хорошим склопакетом - гарантія повної відсутності протягів і виключення так званих «містків холоду». Ні волога, ні холод, ні навіть шум - не зможуть порушити створений вами мікроклімат в своєму будинку.

Такі показники досягаються завдяки особливій технології виготовлення. Нижче ми розглянемо їх структуру і розберемося, чим вони відрізняються і який склопакет необхідно вибрати при установці.
Наші партнери
Salamander
WDS
decco
Rehau
Німецький віконний профіль
Український віконний профіль
Польский віконний профіль
Німецький віконний профіль
Це найпростіший у виготовленні, найдешевший і найпоширеніший вид. Він являє собою конструкцію з двох стекол товщиною 4 міліметри, які розділені між собою герметичним простором шириною в 16 міліметрів.
Таким чином, ці розміри є формулу, якою розраховують склопакет 4-16-4.

Елементи герметично з'єднуються з алюмінієвою рамкою, утворюючи між собою порожній простір. Зі сторони рами заливається епоксидний герметик і вологопоглинач, який перешкоджає проникненню вологи крізь шви рами всередину приміщення. Простір виходить повністю герметичним і наповнюється або сухим повітрям, або інертним газом (аргон). Заміна звичайного повітря всередині камери на інертний газ підвищує енергоефективність вікна приблизно на 6-7%. Це небагато, тому рекомендується заповнювати склопакети аргоном тільки в парі хоча б з одним енергозберігаючим склом, тоді цей показник можна збільшити до 20%
Однокамерні склопакети
Замовити замір
Заповніть форму в не робочий час,
та отримайте додаткову знижку 7%
Двокамерні склопакети
Наступним «рівнем розвитку» склопакетів є установка трьох стекол з утворенням між ними двох герметичних камер. Товщина компонентів конструкції також буває різною - можна встановити скла товщиною 4 і 6 міліметрів, а камери зробити розміром 10 і 14 міліметрів.
Технологія виготовлення аналогічна віщезазначеної, а всі експлуатаційні властивості заслуговують на окрему увагу.

Двокамерний склопакет тепліше однокамерного майже в півтора рази, а конденсація вологи и промерзання відбувається вже при двадцятиградусному морозі. Такі показники обумовлені збільшенням кількості шарів в конструкції. Спочатку охолоджується зовнішній шар, далі за ним падає температура в першій камері. Конденсат вже утворюється не всередині кімнати, а на другому шарі, що не дозволяє волозі проникнути всередину. Простір, всередині якого збирається волога, залитий гігроскопічнімі матеріалами. Ланцюгова реакція охолодження триває аж до останнього шару, что знаходится всередині приміщення.

Якісно зроблений склопакет практично не дозволяє охолонути останньому склу, что збереже величезну кількість тепла всередині кімнати.
Трикамерні склопакет
Крайніми методами боротьби з суворими погодними умовами у вигляді постійної високої вологості і дуже сильних морозів (до -30) є встановлення металопластикових вікон з чотирма стеклами, які утворюють між собою три герметичні камери. Така конструкція також рекомендується до установки в будинках, які знаходяться поруч з транзитними шосе, вокзалами або аеродромами, оскільки вона володіє високими шумоізоляційними властивостями. Вікно з чотирма стеклами байдуже до жорстоких морозів, градів, злив, його складно розбити .

Товщина склопакета з мінімальними розмірами компонентів починається від 8 сантиметрів. Він дуже важкий, що надає велике навантаження на стіну будівлі і раму, тому при установці потрібно уважно вивчити параметри віконного отвору, щоб він не був продавлений або зруйнований.

* У зв'язку з великою кількістю стекол, таке вікно пропускає на третину менше світла, ніж його попередник.

* Ще одним мінусом є велика вартість. До плюсів відноситься підвищена тепло і звукоізоляція (на 50-60% вище, ніж у двокамерного).
Етапи та час роботи
Заявка
Доставка
Виготовлення замовлення
1-2 дні
1-2 дні
7-10 днів
Замір
Монтаж
Розрахунок вартості
1-2 дні
Укладання договору
Внесення передоплати
Наші роботи
З вікнами можна замовити
Москітна сітка
Ламінація
Укоси
Підвіконня
Розкладка
Відлив